Spotify

Spotify (Symbian) 0.3.22

Masz w kieszeni wszystkich muzyków.

Zalety

  • Bardzo wygodny i ładny interfejs
  • Ogromna ilość utworów
  • Możliwość pobierania muzyki na telefon
  • Brak większości polskich artystów

Wady

  • Działa tylko z kontem premium
  • Brak większości polskich artystów, ale zespół Feel jest.

Doskonały
9

Spotify to świetny serwis internetowy zapewniający dostęp do utworów muzycznych z portfela głównych wytwórni muzycznych. Aplikacja na Symbiana pozwala na zabranie muzyki w drogę milionom użytkowników telefonów Nokia, Samsung i Sony-Ericsson.

Niestety, aby skorzystać z zalet Spotify w telefonie należy mieć wykupione konto Spotify Premium. Komórkowa wersja Spotify potrafi to samo co programy na Windows i Mac. Największą zaletą programu jest różnorodność i ogrom oferowanego materiału muzycznego. Co prawda w bibliotece brakuje kilku znanych artystów, ale na pewno każdy znajdzie coś odpowiadającego upodobaniom.

Spotify charakteryzuje się bardzo przejrzystym i wygodnym interfejsem. Można przeszukiwać zawartość biblioteki muzycznej według artystów, piosenek lub albumów. Nasze listy odtwarzania synchronizują się automatycznie z aplikacją biurkową. Program umożliwia także zapisanie utworów w pamięci telefonu, aby można było ich słuchać, gdy będziemy offline. Spotify może łączyć się z Internetem za pomocą sieci Wifi lub 3G. Sami możemy zdecydować, czy chcemy zużywać dane z pakietu komórkowego, czy nie.

Spotify to wspaniała aplikacja do słuchania muzyki. Doskonały interfejs, bogata kolekcja utworów oraz możliwość tworzenia list odtwarzania offline to jej wielkie atuty.

Spotify

Download

Spotify (Symbian) 0.3.22

Opinie użytkowników o Spotify