Spotify

Spotify 0.9.15.27

Słuchajta co chceta!

Zalety

  • Różnorodność oferowanej muzyki
  • Dobra jakość utworów
  • Przejrzysty interfejs

Wady

  • Brak możliwości sterowania programem za pomocą pilota Apple

Niezbędny
10

Spotify to program umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki bez potrzeby kupowania płyt i piosenek. Pozwala wybierać utwory, które chcemy odtwarzać z ogromnej biblioteki online.

Wielka zaletą Spotify jest różnorodność i ogrom oferowanego materiału muzycznego. Co prawda w bibliotece brakuje kilku znanych artystów, ale na pewno każdy znajdzie coś odpowiadającego upodobaniom. Dostępne jest wyszukiwanie utworów za pomocą słowa kluczowego, a w wynikach znaleźć można zarówno popularne nowości, jak i polskich klasyków.

Tym co odróżnia Spotify od innych programów tego rodzaju jest możliwość stworzenia własnej listy odtwarzania. Pozwala to słuchać tych piosenek, które na prawdę chcemy i eliminuje konieczność skakania po utworach w poszukiwaniu tego upragnionego. Oczywiście dostępna jest opcja Radio, dzięki której Spotify sam proponuje utwory. Dodatkowo informacje o tym czego słuchamy można wykorzystać w serwisie Last.fm. Podobnymi funkcjami dysponuje serwis Deezer, lecz Spotify bije go na głowę wielkością biblioteki i dopracowaniem aplikacji.

Spotify obsługuje się bardzo intuicyjnie, począwszy od momentu instalacji, skończywszy na tworzeniu list odtwarzania. Interfejs Spotify przypomina ten znany z iTunes. Dodatkowo można zainstalować w programie mini aplikacje, które pomogę dopasować muzykę do nastroju, pobrać teksty piosenek lub powiadomią o zbliżających się koncertach.

W Spotify dostępne są 3 opcje subskrypcji. Darmowa, w której co jakiś czas odtwarzane są reklamy, Nielimitowana, w której nie ma reklam, oraz Premium, w której możemy zapisywać muzykę na naszym urządzeniu, oraz otrzymujemy dostęp do aplikacji mobilnych. Taka różnorodność "planów taryfowych" pozwala każdemu wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Spotify to wygodny program dla tych miłośników muzyki, którzy chcą słuchać legalnej muzyki wszędzie tam gdzie są. Pozwala on cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń.

Spotify

Download

Spotify 0.9.15.27

Opinie użytkowników o Spotify